KOLAY, HIZLI VE YETENEKLİ

Konaklama hizmetleri için en yetenekli POS sistemi

Daha güçlü müşteri ilişkileri kurun, yeni yöntemlerle işlem yapın ve yiyecek ve içecek işinizi büyütün. Fansa POS, daha iyi iş performansı ve olağanüstü müşteri deneyimleri sunabilmeniz için mobil sipariş ve ödeme, çevrimiçi sipariş, POS, uçtan uca ödeme işleme ve restoran analitiği de dahil olmak üzere eksiksiz bir  teknoloji çözüm paketi sunar.


TEKLİF AL
TEKLİF AL


Oteller, Yolcu Gemileri ve Pansiyonlar

Olağanüstü bir misafir deneyimini kişiselleştirin. Programlarınızı güçlü analizlerle yönetin. Fansa POS’un birinci sınıf konukseverlik alanında çıtayı belirlemenize yardımcı olmasına izin verin. Hizmeti kişiselleştiren ve sadakat kazanan olağanüstü konuk deneyimleri sunun. Fansa Pos entegre teknolojisi ve yazılım platformu. Fansa POS, girişten çıkışa ve ötesine, gelişmiş mülk yönetimi ve POS araçlarıyla birinci sınıf konaklama sunmanıza yardımcı olur.

 • Şık POS iş istasyonları ve mobil POS tabletleri Dağıtım ve gelir optimizasyonu
 • Dağıtım ve gelir optimizasyonu, raporlama ve analiz

 • Üçüncü taraf uygulama entegrasyonlarının yanı sıra bulut ve şirket içi çözümler

Stadyumlar, Arenalar ve Eğlence Mekanları

Hızlı indirimli POS sistemleriyle daha mutlu müşteriler ve daha fazla gelir elde edin. Hayranlar gösterinin tadını çıkarmak için daha fazla zaman harcayacak ve sırada beklemek için daha az zaman harcayacak. Sırada daha az beklemek, daha fazla imtiyazlı satış anlamına gelir. Fansa Teknoloji, mobil satış çözümleri ve kullanımı kolay POS donanımı, mekanınızın hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamasına yardımcı olur.

Büyük maçlar, biletleri tükenen konserler veya hayatınızın gözde mekanları için Fansa Teknoloji güvenebileceğiniz markadır.

 • Çalışan planlama yazılımı ve envanter yönetimi araçları
 • Üçüncü parti yiyecek ve içecek uygulaması entegrasyon yetenekleri

 • Kompakt imtiyazlı POS sistemleri, mekan ve lüks paket yönetim yazılımı


Tren İstasyonları, Otobüs Terminalleri ve Havaalanları

Hızlı sipariş işlemeyle gezginlerin hareket etmesini sağlayın. Gelişmiş seyahat sezonsallık analizleri ve raporlamasıyla envanter ihtiyaçlarını ve çalışan programlarını tahmin edin. Gezginlerinizin yemek deneyimini seyahatlerinin en sorunsuz kısmı haline getirin. Tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir arayüz sayesinde personeliniz, siparişleri günümüzün gezginlerinin talep ettiği hızda işleyebilecek.

Dünyanın her yerindeki havalimanlarında, tren istasyonlarında ve otobüs terminallerinde Fansa Teknoloji satış noktası sistemlerinin iş yükünü kolaylıkla yönettiğini göreceksiniz.

 • Çalışan planlama yazılımı ve envanter yönetimi araçları
 • Sağlam, kompakt POS terminalleri ve kullanımı kolay el tipi ve sabit POS tabletleri

 • Üçüncü parti yiyecek ve içecek uygulaması entegrasyon desteği


  ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ